Haber

Interacoustics ve Bertec® – Dizzines’ı tedavi edilebilir hale getirdi.

dizziness
Interacoustics ve Bertec® - Dizzines’ı tedavi edilebilir hale getirdi.

Interacoustics ve Bertec®, Interacoustics’in Bertec® rehabilitasyon portföyünü tanıtacağı ve dağıtacağı bir dağıtım anlaşması imzaladı.

Teşhisten Rehabilitasyona

Interacoustics şuan teşhisten tanıya, tedavi ve rehabilitasyonu da içeriyor. Daha önceden denge ekipmanları tedariğinde başı çeken Interacoustics ve Micromedikal, Interacoustics tarafından Micromedikal çatısı altında güçlerini birleştirdi. Bu birliktelik VisualEyesTM 515/525 gibi tanılama yazılım platformlarını piyasaya sürmüştü.

Interacoustics İşletme Birim Müdürü Jacob Bjerrisgaard “Hastalara gelişmiş vestibüler fonksiyon konusunda yardımcı olabileceğimiz bir pozisyonda olmaktan mutluyum” dedi.

Bertec® portföyü

CDP / IVRTM, Sürükleyici Sanal Gerçekliğe (IVR) sahip Bilgisayarlı Dinamik Posturografi (CDP) sunuyor. CDP / IVRTM, değerlendirme aracı olarak denge rehabilitasyonu için sonsuz IVR senaryolarına sahiptir.

Temel & Fonksiyonellik

The Bertec® Temel ve Fonksiyonel sistemi, sert ve köpük yüzeyden oluşan çift kuvvet tabanı kullanarak denge performansı hakkında kesin ölçümler yaparak objektif veriler sunuyor.

Vision AdvantageTM

Wireless ve hafif başa takılabilen sensörü ile donatılmış Vision AdvantageTM, kapsamlı vestibülo-oküler refleks(VOR) değerlendirmesi imkanı sağlıyor.

Kaynak: https://www.interacoustics.com/news/interacoustics-and-bertec?utm_source=linkedin&utm_campaign=Interacoustics+A%2FS&utm_medium=social&utm_content=

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha Süper Üzüldüm Kızdım
11
Yorum yapmak için tıklayın

Mesaj bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Yukarı Çık